تبليغاتX
انجمن وبلاگ نويسان
دانلود آهنگ جدید
دانلود رايگان فيلم و سريال
ابزار وبلاگ
دانلود زیرنویس
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
webdesign düsseldorf
مدل لباس
دانلود آهنگ جدید
خرید کتاب
انجام پروژه متلب
در ضد سرقت
دانلود کتاب

خرید لباس مجلسی
جراحی بینی
دانلود موزیک
کفش زنانه
دانلود آهنگ جدید
ثبت نام لاتاری
وقت سفارت
بلیط هواپیما
ویزای کاری
دانلود فيلم جديد
مجله تفریحی و سرگرمی
دانلود سریال شهرزاد
سریال عالیجناب
دانلود آهنگ جدید
دانلود اهنگ سنتی
شبکه اجتماعی
سریال شهرزاد فصل سوم
اخبار روز ایران
پاپ آپ
تور لحظه اخری
خرید فالوور اینستاگرام
ارتودنسی
آنتن مرکزی
کاغذ سابلیمیشن
کلیپ
ارتودنسی
خرید بلیط هواپیما
دانلود فیلم و سریال
نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی قلعه بهاری 96
مشاوره تحصیلی تلفنی| پیام نور |علمی کاربردی | دانشگاه آزاد |
لیست رشته های دانشگاه ازاد,لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی,لیست رشته های دانشگاه پیام نور,لیست رشته های پیراپزشکی وزارت بهداشت,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره نظ
وبلاگدهي رايگان

نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی قلعه بهاری 96

آزمون تیزهوشان 96 قلعه بهاری در روزهای 14 و 15 اردیبهشت ماه در دو پایه هفتم و دهم برگزار شد و داوطلبان بسیاری در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان هفتم و آزمون ورودی مدارس تیزهوشان دهم شرکت کردند تا برای قبولی در مدارس تیزهوشان رقابت کنند. بسیاری از داوطلبان پس از برگزاری آزمون تیزهوشان قلعه بهاری و با دریافت کلید سوالات آزمون تیزهوشان قلعه بهاری 96، از میزان درصدهای زده شده در آزمون تیزهوشان مطلع شدند و همچنین با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان 96 ، رتبه تیزهوشان خود را تخمین زدند. حال داوطلبان میتوانند با انتشار کارنامه آزمون تیزهوشان قلعه بهاری از رتبه خود مطلع شده و در صورت کسب نمره قبولی مدارس تیزهوشان از مدرسه قبولی خود آگاه شوند.

زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان قلعه بهاری

زمان و نحوه اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم 96 قلعه بهاری: نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم قلعه بهاری معولا پس از برگزاری آزمون تیزهوشان هفتم منتشر می شود و داوطلبان میتوانند با داشتن شماره داوطلبی از نتیجه آزمون تیزهوشان خود مطلع گردند و کارنامه آزمون تیزهوشان هفتم 96 قلعه بهاری را مشاهده نمایند. نتایج تیزهوشان هفتم 96 بصورت اینترنتی و از طریق سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان قلعه بهاری 96 به آدرس www.azmoon.medu.ir اعلام میشود و همه داوطلبان میتوانند نتایج تیزهوشان هفتم 96 را مشاهده نمایند.

زمان و نحوه اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم قلعه بهاری 96 : نتایج آزمون تیزهوشان پایه دهم قلعه بهاری معولا پس از برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم منتشر می شود و داوطلبان میتوانند با داشتن شماره داوطلبی از نتیجه آزمون تیزهوشان خود مطلع گردند و کارنامه آزمون تیزهوشان دهم 96 قلعه بهاری را مشاهده نمایند. نتایج تیزهوشان دهم 96 بصورت اینترنتی و از طریق سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96  قلعه بهاری به آدرس www.azmoon.medu.ir اعلام میشود و همه داوطلبان میتوانند نتایج تیزهوشان پایه دهم 96 را مشاهده نمایند.

مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان قلعه بهاری 96 و دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان قلعه بهاری 

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

                                                                    9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

" آیا میدانستید در صورت عدم قبولی در آزمون تیزهوشان،

میتوان به نتایج آزمون تیزهوشان اعتراض کرد ؟؟ "

در سال های گذشته سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعداد درخشان با راه اندازی سامانه ثبت اعتراض به کارنامه آزمون تیزهوشان قلعه بهاری این امکان را به داوطلبان می دهد تا پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان قلعه بهاری 96، اگر اعتراضی نسبت به کارنامه آزمون تیزهوشان و یا نتایج آزمون تیزهوشان داشته باشند بنوانند اعتراض خود را به صورت اینترنتی به ثبت برسانند. همه داوطلبان شرکت کننده در آزمون مدارس تیزهوشان 96 ( چه داوطلبانی که در آزمون تیزهوشان قبول شده و چه داوطلبانی که نمره قبولی آزمون تیزهوشان را کسب نکرده اند) می توانند نسبت به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان قلعه بهاری اعتراض خود را اعلام کنند و در سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان قلعه بهاری پایه هفتم 96 و سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان قلعه بهاری پایه دهم 96 اعتراض خود را به ثبت برسانند.

زمان و نحوه اعتراض به نتایج تیزهوشان قلعه بهاری 96

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 96 قلعه بهاری مثل سال های گذشته بصورت اینترنتی بوده و از طریق سایت اغتراض به نتایج آزمون تیزهوشان قلعه بهاری 96 انجام می گیرد و همه داوطلبان میتوانند پس از دریافت و مشاهده کارنامه آزمون تیزهوشان 96، در صورت داشتن اعتراض به نتایج تیزهوشان قلعه بهاری 96، از طریق سایت www.azmoon.medu.ir اقدام به ثبت اعتراض به کارنامه تیزهوشان هفتم 96-97 قلعه بهاری و ثبت اعتراض به کارنامه تیزهوشان دهم 96-97 قلعه بهاری نمایند.

دریافت نتایج اعتراض به آزمون تیزهوشان 96 قلعه بهاری : پس از اینکه داوطلبان نسبت به ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان قلعه بهاری 96  اقدام نمودند، باید منتظر اعلام نتایج اعتراض به کارنامه تیزهوشان هفتم96  قلعه بهاری و اعلام نتایج اعتراض به کارنامه تیزهوشان هفتم 96 قلعه بهاری باشند تا ببیند اعتراض آنها مورد قبول واقع شده است یا نه؟؟ نتایج اعتراض به کارنامه آزمون تیزهوشان قلعه بهاری 96  معمولا به فاصله زمانی سه روزه پس از ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان قلعه بهاری از طریق سایت دریافت نتایج اعتراض تیزهوشان 96 قلعه بهاری اعلام می شود.

اگر دانش آموز شما در آزمون مدارس تیزهوشان قبول نشده و نسبت به کارنامه نتایج آزمون تیزهوشان اعتراضی دارید با شماره زیر تماس بگیرید

مشاوره ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان 96-97 قلعه بهاری 

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان قلعه بهاری 96

پس از برگزاری آزمون تیزهوشان قلعه بهاری  و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96 قلعه بهاری و اعلام نتایج اعتراض به کارنامه آزمون تیزهوشان قلعه بهاری 96، نوبت به مرحله تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان قلعه بهاری 96 می رسد. ثبت نام تکمیل طرفیت پایه هفتم تیزهوشان قلعه بهاری و ثبت نام تکمیل ظرفیت پایه دهم تیزهوشان قلعه بهاری بصورت همزمان می باشد.

زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان 96-97 قلعه بهاری : ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان 96 به مانند سال های گذشته، در صورتی انجام می گیرد که ظرفیت مدارس تیزهوشان قلعه بهاری تکمیل نشده باشد. پس در واقع در صورتی که ظرفیت مدارس تیزهوشان پس از انجام ثبت نام پذیرفته شدگان مدارس تیزهوشان 96 تکمیل نشده باشد، این مدارس اقدام به ثبت نام تکمیل ظرفیت تیزهوشان قلعه بهاری می نمایند.

در ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان قلعه بهاری 96، ظرفیت اعلام شده مدارس تیزهوشان قلعه بهاری بسیار محدود بوده و داوطلبان آخرین شانس خود را برای قبولی در مدارس تیزهوشان امتحان می کنند. پس داوطلبانی که به هر نحوی موفق به قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان 96 نشده باشند، این فرصت را دارند تا در مرحله تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان قلعه بهاری 96 شانس خود را برای قبولی در مدارس تیزهوشان امتحان کنند. ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان 96 قلعه بهاری از طریق سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان قلعه بهاری 96 به آدرس اینترنتی azmoon.medu.ir انجام می گیرد و داوطلبان در صورت عدم قبولی در آزمون تیزهوشان 96-97 میتوانند نسبت به ثبت نام تکمیل ظرفیت تیزهوشان 96-97 قلعه بهاری اقدام کنند.

www.azmoon.medu.ir

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون تیزهوشان قلعه بهاری 96: نتایج ثبت نام تکمیل ظرفیت تیزهوشان 96-97 قلعه بهاری معمولا دو هفته بعد از ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان قلعه بهاری اعلام می شود و همه داوطلبانی که در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون تیزهوشان 96 قلعه بهاری شرکت کرده بودند میتوانند نسبت به مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان 96-97 اقدام کنند.

مشاوره ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان قلعه بهاری 96

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96-97

نتایج تیزهوشان آذربایجانشرقی

نتایج تیزهوشان آذربایجان غربی

نتایج تیزهوشان اصفهان

نتایج تیزهوشان اردبیل

نتایج تیزهوشان البرز

نتایج تیزهوشان ایلام

نتایج تیزهوشان بوشهر

نتایج تیزهوشان تهران

نتایج تیزهوشان چهارمحال و بختیاری

نتایج تیزهوشان خراسان جنوبی

نتایج تیزهوشان خراسان رضوی

نتایج تیزهوشان خراسان شمالی

نتایج تیزهوشان خوزستان

نتایج تیزهوشان زنجان

نتایج تیزهوشان سمنان

نتایج تیزهوشان سیستان و بلوچستان

نتایج تیزهوشان فارس

نتایج تیزهوشان قزوین

نتایج تیزهوشان قم

نتایج تیزهوشان کردستان

نتایج تیزهوشان کرمان

نتایج تیزهوشان کرمانشاه

نتایج تیزهوشان کهگیلویه و بویر احمد

نتایج تیزهوشان گلستان

نتایج تیزهوشان گرگان

نتایج تیزهوشان لرستان

نتایج تیزهوشان مازندران

نتایج تیزهوشان مرکزی

نتایج تیزهوشان هرمزگان

نتایج تیزهوشان همدان

نتایج تیزهوشان یزد

نتایج آزمون نمونه دولتی قلعه بهاری 96

 آزمون مدارس نمونه دولتی 96 قلعه بهاری در روزهای نهم و دهم تیر ماه 96 در دو پایه هفتم و دهم برگزار شد و داوطلبان بسیاری در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی هفتم و آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دهم شرکت کردند تا برای قبولی در مدارس نمونه دولتی رقابت کنند. بسیاری از داوطلبان پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی و با دریافت کلید سوالات آزمون نمونه دولتی 96، از میزان درصدهای زده شده در آزمون نمونه دولتی قلعه بهاری مطلع شدند و همچنین با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه آزمون نمونه دولتی 96، رتبه نمونه دولتی خود را تخمین زدند. حال داوطلبان میتوانند با انتشار کارنامه آزمون نمونه دولتی قلعه بهاری از رتبه خود مطلع شده و در صورت کسب نمره قبولی مدارس نمونه دولتی قلعه بهاری از مدرسه قبولی خود آگاه شوند و ثبت نام قطعی خود را انجام دهند.

زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی قلعه بهاری 96

زمان و نحوه اعلام نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم 96 قلعه بهاری  : نتایج آزمون نمونه دولتی پایه هفتم قلعه بهاری معولا پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی هفتم منتشر می شود و داوطلبان میتوانند با داشتن شماره داوطلبی از نتیجه آزمون نمونه دولتی خود مطلع گردند و کارنامه آزمون نمونه دولتی هفتم 96 را مشاهده نمایند. نتایج نمونه دولتی هفتم 96 بصورت اینترنتی و از طریق سایت اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 96 قلعه بهاری به آدرس www.sampad.medu.ir اعلام میشود و همه داوطلبان میتوانند نتایج نمونه دولتی هفتم 96 را مشاهده نمایند.

زمان و نحوه اعلام نتایج نمونه دولتی نهم به دهم 96 قلعه بهاری : نتایج آزمون نمونه دولتی پایه دهم معولا پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم منتشر می شود و داوطلبان میتوانند با داشتن شماره داوطلبی از نتیجه آزمون نمونه دولتی خود مطلع گردند و کارنامه آزمون نمونه دولتی دهم 96 را مشاهده نمایند. نتایج نمونه دولتی دهم 96 بصورت اینترنتی و از طریق سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 96 قلعه بهاری به آدرس www.sampad.medu.ir اعلام میشود و همه داوطلبان میتوانند نتایج نمونه دولتی پایه دهم 96 را مشاهده نمایند.

مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی قلعه بهاری  96 و دریافت کارنامه آزمون نمونه دولتی قلعه بهاری

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

9099071375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

" آیا میدانستید در صورت عدم قبولی در آزمون نمونه دولتی،

میتوان به نتایج آزمون نمونه دولتی اعتراض کرد ؟؟ "

در سال های گذشته سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعداد درخشان با راه اندازی سامانه
امتياز مطلب: 0 | امتياز به مطلب
1 2 3 4 5 6
برچسب ها: نتایج,آزمون,تیزهوشان,و,نمونه,دولتی,قلعه,بهاری,96, ,

[ ] [ ] [ سامانه ندای مشاور moshaverin.org ] [ ]
.: Weblog Themes By ArisFA.Com :.درباره وبلاگ

لیست رشته های دانشگاه ازاد,لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی,لیست رشته های دانشگاه پیام نور,لیست رشته های پیراپزشکی وزارت بهداشت,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره نظ
آخرين مطالب
آرشيو مطالب
تبادل لينک هوشمند
براي تبادل لينک ابتدا ما رابا عنوان مشاوره تحصیلی تلفنی| پیام نور |علمی کاربردی | دانشگاه آزاد | لينک نماييد در صورت وجود لينک ما در سايت شما لينکتان به طور خودکار در سايت ما قرار ميگيرد


تبليغات
آمار وب
افراد آنلاين : 0
بازديد امروز :
بازديد ديروز :
هفته گذشته :
ماه گذشته :
سال گذشته :
کل بازديد :
کل مطالب :10344
نظرات : 0
خبرنامه
براي اطلاع از بروز شدن وبلاگ ايميل خود را وارد کنيد
امکانات وب

مشاوره تحصیلی تلفنی| پیام نور |علمی کاربردی | دانشگاه آزاد |

لیست رشته های دانشگاه ازاد,لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی,لیست رشته های دانشگاه پیام نور,لیست رشته های پیراپزشکی وزارت بهداشت,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره نظ

nedayemoshaver1